iNode MQTT Monitor

 Aplikacja iNode MQTT Monitor umożliwia przetestowanie komunikacji pomiędzy urządzeniem, a serwerem MQTT lub HTTP/POST. Obsługuje również adaptery USB BT lub LPWAN oraz wspomaga technologię Web Bluetooth. Umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami np. wyjściem w iNode MCU Relay. Jest ona dedykowana dla przeglądarki Google Chrome i działa na systemach operacyjnych Android, Windows, Linux itp. Po wczytaniu się aplikacji można ją zainstalować w celu późniejszego łatwiejszego uruchamiania. Na głównym ekranie pojawi się wtedy ikona aplikacji. Po systemem Android OS aplikacja umożliwia łączenie się i konfigurowanie czujników iNode w wersji BT 5.1.

image


Po uruchomieniu się aplikacji pokazuje ona urządzenia, które przesyłają dane na serwer MQTT iot.inode.pl. Jest to bezpłatny testowy serwer MQTT dla użytkowników produktów iNode.


image
 

Przykładowy ekran z Android OS.

image

Instrukcja dla aplikacji iNode MQTT Monitor: PDF Document


Ważne !

Firma ELSAT s.c. nie gwarantuje, że serwer MQTT iot.inode.pl będzie dostępny w przyszłości oraz na jakich warunkach. Użytkownik musi być świadom, że dane wysyłane na ten serwer mogą być odbierane przez innych użytkowników. Dla zachowania prywatności, należy zapewnić, aby wysłane na ten serwer dane były szyfrowane – jest to opcja domyślna w iNode LAN Central, iNode MCU Relay lub   iNode GSM MQTT LPWAN. Domyślne hasło do ich szyfrowania jest w każdym urządzeniu inne i tworzone losowo. Dane na serwerze nie są w żaden sposób archiwizowane, są jednak publicznie dostępne co wynika ze specyfiki działania serwera MQTT jeżeli dostęp do niego nie jest ograniczony za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Firma ELSAT s.c. w żaden sposób nie odpowiada za treść tych danych i w żaden sposób w nie nie ingeruje – moderuje.

Copyright © 2015-2022 ELSAT

ELSAT s.c. ul. Warszawska 32E/1 05-500 Piaseczno POLAND tel. +48 22 7164306 e-mail: shop@inode.pl  

image

Znaki towarowe lub zarejestrowane znaki towarowe:
Bluetooth Low Energy®, Bluetooth 4.0®,
RFID®,CSR®, Windows, Windows IoT, Android, Google, Chrome, Microsoft, Raspberry Pi, Domoticz, ThingSpeak.com, Linux, Ubuntu, Wine, ESP32, Espressif, NodeMCU, LoRa® są użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich włąścicieli.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie