Konfiguracja iNode Control

1 Przy pomocy programu iNode Setup użytkownik ustala hasło dostępu i zapisuje je do iNode Care Relay.

1

 

2 Identyczne hasło użytkownik zapisuje do iNode Control ID

1

 

3 Następnie użytkownik wpisuje do iNode Control ID identyfikator UUID (dowolny ciąg znaków)

1

 

4 iNode Control Point nie rozgłasza się radiowo. Wyszukuje ono urządzenia iNode Control ID o określonym UUID znajdujące się w jego pobliżu

1

 

5 Gdy iNode Control Point wykryje obecność odpowiedniego urządzenia (o określonym UUID) to nawiązuje z nim połączenie i wysyła losowy ciąg znaków.

1

 

6 iNode Control ID szyfruje odebrany ciąg przy pomocy algorytmu AES128 użyjąc jako klucza wcześniej wpisanego hasła i odsyła wynik operacji.

1

 

7 iNode Control Point sprawdza poprawność odesłanego ciągu. Jeśli wszytko się zgadza to zwierany jest styk wewnętrznego przekaźnika, a do pamięci iNode Control ID jest zapisywana informacja o tym zdarzeniu.

1

 

8 Użytkownik przy pomocy programu iNode Guard może odczytać z pamięci iNode Control ID zapisane informacje. Czyli listę zawierającą nazwy iNode Control Point w pobliżu których znalazł się identyfikator.

1

Copyright © 2015-2020 ELSAT

ELSAT s.c. ul. Warszawska 32E/1 05-500 Piaseczno POLAND tel. +48 22 7164306 e-mail: shop@inode.pl  

image

Znaki towarowe lub zarejestrowane znaki towarowe:
Bluetooth Low Energy®, Bluetooth 4.0®,
RFID®,CSR®, Windows, Windows IoT, Android, Google, Chrome, Microsoft, Raspberry Pi, Domoticz, ThingSpeak.com, Linux, Ubuntu, Wine, ESP32, Espressif, NodeMCU, LoRa® są użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich włąścicieli.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie