iNode Monitor

W iNode LAN lub iNode LAN Duos wpisana jest przykładowa aplikacja Javascript o nazwie iNode Monitor (uruchamiana w dowolnej przeglądarce WWW z HTML5). Wykorzystuje ona technologię websocket do komunikowania się z iNode LAN w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możliwa jest zdalna kontrola czujników iNode ze znacznej odległości, wykraczającej nawet poza zasięg radiowy. Można poza tym uruchomić ją nawet na urządzeniu nie wspierającym BT4.0.

Aplikacja uruchamia zdalne skanowanie BT4.0 w iNodeLAN, a rezultaty prezentuje w formie tabelki, której treść jest na bieżąco aktualizowana. Dla każdego urządzenia BLE podawana jest jego nazwa, unikalny BDADDR, poziom sygnału, moc z jaką urządzenie nadaje. Dodatkowo w zależności od tego jakie jest to urządzenie iNode podawana jest np. informacja o położeniu, temperaturze, wilgotności, zmierzonej mocy i zużytej energii elektrycznej.

image

Copyright © 2015-2022 ELSAT

ELSAT s.c. ul. Warszawska 32E/1 05-500 Piaseczno POLAND tel. +48 22 7164306 e-mail: shop@inode.pl  

image

Znaki towarowe lub zarejestrowane znaki towarowe:
Bluetooth Low Energy®, Bluetooth 4.0®,
RFID®,CSR®, Windows, Windows IoT, Android, Google, Chrome, Microsoft, Raspberry Pi, Domoticz, ThingSpeak.com, Linux, Ubuntu, Wine, ESP32, Espressif, NodeMCU, LoRa® są użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich włąścicieli.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie